




Het zakencentrum in Andelst, bedrijvenpark
Het businesscentrum Andelst bevindt zich in het industriegebied Schalm en is een oase van rust en activiteit. Het is ideaal gelegen aan de A15 bij knooppunt A50 Valburg, ongeveer 15 minuten van Nijmegen.
Treinen rijden naar verschillende bestemmingen vanaf het treinstation dat zich op 495 m afstand van het business center bevindt. Op ongeveer 717 m van het business center bevindt zich een goed uitgeruste gym en een fitnesscentrum. Voor degenen die hun werkruimte individueel willen indelen, biedt het business center kantoren met een flexibele indeling. Nu online conferencing een realiteit wordt in het hedendaagse bedrijfsleven, zullen de faciliteiten voor videoconferenties de bewoners goed van pas komen. De receptie van het business center hangt graag het logo van uw bedrijf op.
Basic
Type ruimtes
Eetgelegenheden
Kantoor kenmerken
Beveiliging
1078 m van het stadscentrum is waar het Wanraay 4 business center zakelijke dynamiek en stedelijke rust combineert. Met een bevolking van 1632 is Andelst het belangrijkste zakencentrum van de regio.

Heeft u de gewilde locatie niet gevonden?
Maak een zoekopdracht aan om als eerste op de hoogte gebracht te worden.
Het lijkt erop dat de pagina met de favoriete locaties vol is . Verwijder irrelevante opties van de pagina om nieuwe toe te voegen.
Het lijkt erop dat de pagina met de favoriete locaties vol is . Verwijder irrelevante opties van de pagina om nieuwe toe te voegen.